Viso kūno atjauninimas

KRIOTERAPIJA

  • Vienas iš pagrindinių krioterapijos privalumų yra skausmo malšinimas. Šaltos temperatūros gali nuslopinti paveiktą sritį ir sumažinti uždegimą, kas palengvina skausmą. Tai ypač naudinga gydant artritus, sąnarių, raiščių, raumenų skausmus.
  • Krioterapija gali sumažinti uždegimą. Šaltis susiaurina kraujagysles, mažindamas uždegiminių skysčių patekimą į paveiktą sritį.
  • Sportininkai pasitelkia krioterapiją, kad pagreitintų atsigavimą po intensyvių fizinių krūvių. Terapija padeda sumažinti raumenų skausmą, sustingimą ir nuovargį, leidžiant greičiau grįžti prie treniruočių ir gerinti bendrą sportinę veiklą. Sumažinusi paveiktų raumenų temperatūrą, krioterapija gali palengvinti raumenų spazmus ir mėšlungį.
  • Krioterapija taip pat turi stimuliuojantį poveikį organizmo medžiagų apykaitai. Ekspozicija šalčiui verčia kūną dirbti sunkiau, kad išlaikytų savo pagrindinę temperatūrą, todėl padidėja medžiagų apykaitos greitis ir pagerėja kalorijų deginimas. Šis medžiagų apykaitos padidėjimas gali padėti valdyti svorį ir prisidėti prie riebalų mažinimo.
  • Be to, lokalizuota krioterapija gali būti naudinga odos sveikatai skatindama kolageno gamybą ir gerindama kraujotaką. Tai gali sumažinti senėjimo požymius, raukšles, gydyti aknę, rožę ir t.t.
  • Bet krioterapijos nauda apima ne tiktai fizinį kūną, ji teigiamai paveikia energijos lygį ir nuotaiką. Šaltis skatina endorfinų, natūralių nuotaikos stiprintojų, išsiskyrimą. Tai gali lemti didesnį gerovės jausmą ir sumažinti nerimo bei depresijos simptomus.
  • Reguliarūs krioterapijos seansai taip pat gali stiprinti imuninę sistemą skatindami baltųjų kraujo ląstelių gamybą ir didindami bendrą imuninį atsaką. Tai gali padėti organizmui apsisaugoti nuo infekcijų ir ligų.
  • Miego kokybės gerinimas yra dar vienas galimas krioterapijos privalumas. Sumažindama skausmą ir uždegimą, ir skatindama atsipalaidavimą per endorfinų išsiskyrimą, krioterapija gali prisidėti prie geresnio ir gylesnio miego.
  • Galiausiai, krioterapija skatina kraujo cirkuliacijos pagerėjimą. Kai kūnas sušyla po šalčio ekspozicijos, cirkuliacija ryškiai suaktyvėja, o tai padeda pristatyti deguonį ir maistines medžiagas audiniams, skatina gijimą ir audinių remodeliaciją.

Krioterapija yra kaip šalto oro dvelksmas, kurio galia pranoksta paprastą žiemos šaltuką – tai stebuklingas kelias į atsigavimą ir sveikatos atnaujinimą, leidžiantis jums jaustis geriau ir gyventi pilnavertiškai.

AUDINIŲ MIKROELEMENTŲ ATSTATYMAS

Pelenai į pelenus, dulkės į dulkes … mes visi žinome žodžius, apibūdinančius mūsų sudėtį… Šios Žvaigždžių Dulkės – tai kūno audinių mineralinės druskos, kurios yra būtinos sveikatai ir gyvybiniams procesams palaikyti. Audinių druskos susideda iš natūralių elementų, esančių pačiame organizme – vienalyčių medžiagų. Jie sudaro pagrindines ląstelių, audinių ir organų sudedamąsias dalis, o organizmas naudoja savo energiją medžiagų apykaitos funkcijoms. Kai šioms funkcijoms atlikti reikalingi mineralai, mikro-makroelementai, organizme turi būti pakankamai jų atsargų ir skysčių. Jei yra jų trūkumas ar sutrikęs jų pasisavinimas, ląstelės naudoja savo struktūrines medžiagas ir atsargas, kad galėtų ir toliau generuoti energiją, galiausiai ląstelės pereina į išeikvotą būseną. Jei šis ciklas tęsias, daugėja ląstelinių pažaidų, vystosi uždegiminiai, atrofiniai, senėjimo procesai.

Žmogaus būtis taip surėdyta, jog turėtume gyvybines jėgas pamaitinti maistu, užaugintu idealiomis dirvožemio sąlygomis – tarytume Edeno sode. Subalansuotame organiniame dirvožemyje augalai sugeria šias gyvybiškai svarbias neorganines mineralines druskas iš žemės, filtruodami šaknimis,  o per lapus sugeria šviesą, sukurdami rezonansinį cheminės ir spindulinės energijos mišinį, gaminantį maistingas substancijas gyvybei palaikyti. Šiandien daugelis maisto produktų gali net nematyti dirvožemio ar natūralios saulės šviesos ir jiems trūksta gyvybingumo, reikalingo, kad būtume sveiki, žvalūs, pasiruošę įveikti kasdienius įšūkius. Bėgant metams, pradėjus taikyti pramoninius ūkininkavimo metodus, dirvožemiai tapo perkrauti ir išeikvoti, užteršti. Apskaičiuota, kad norint gauti mineralų poreikį iš šiandieninio maisto, per dieną turėtume suvalgyti bent keturias lėkštes ekologiškų vaisių ir daržovių!

Daktaras Schuessleris suprato, kad augaluose šie mineralai egzistuoja atskiestu vandeningu pavidalu – pavyzdžiui, atsikandę vaisių ar daržovę neįkąsite kalcio ar magnio gabalėlio. Todėl audinių druskos yra energetinės formos mineralai, laikomi laktozės pagrindu ir, ištirpę burnoje, patenka į kraują per gleivinę. Taigi jie tampa prieinami kūno ląstelėms ir audiniams per labai trumpą laiką ir nėra priklausomi nuo virškinimo procesų, kad išskirstytų naudingas maistines medžiagas.

Tinkamos mikroelementų druskos parenkamos pagal trūkumo požymius ir simptomatiką. Pirmieji audinių druskos trūkumo požymiai yra bet kokie streso ar senėjimo požymiai. Labai išsekus organizmui pasireiškia negalavimo simptomai. Reguliariai papildant atitinkamomis audinių druskomis, ląstelės gali atgauti gyvybingumą ir funkciją, o tai lems ilgalaikę sveikatą ir gerovę. Galėtume tai pavadinti puikia investicija į ateitį.

Veide gali būti matomi trūkumo požymiai, o nustačius trūkumą galima ištaisyti prieš pasireiškiant bet kokiems kūno simptomams ar negalavimui.  Raukšlės, elastingumo praradimas, dėl kurio atsiranda suglebimas, tamsūs mėlyni, pilki paakiai, paraudę, hiperemiški skruostai ar veidas, raudonos arba labai blyškios vaško spalvos ausys, pilki, bronziniai arba vaškiniai veido atspalviai, išsiplėtusios poros ir pigmentacija ant veido suteikia svarbių užuominų apie audinių mineralų trūkumą. Ir tai vien įvertinimas ką matome iš veido. Praktikuojant ir suvokus išnykstančius ar vėl atsirandančius požymius, tikrai galima išmokti optimizuoti sveikatą ir stabdyti senėjimo procesus.

Mūsų klinikoje kruopšiai išanalizavus žmogaus nusiskundimus, simptomatiką, požymius odoje, veide, liežuvyje, nustatoma tinkama programa mineralų balansui atstatyti.

LAZERIOTERAPIJA

Gyvas ląsteles paveikus lazerio spinduliuotės kvantais, jose sužadinami ir atsidaro membranų jonų kanalai, kuriuose suaktyvėja jonų judėjimas, toks biorezonanso reiškinys yra biocheminių reakcijų sužadinimo, biostimuliavimo, membraninių ir metabolinių procesų aktyvavimo šaltinis. Šito pasėkoje molekulės yra sužadinamos, suaktyvėja medžiagų mikrocirkuliacija, pagerėja medžiagų ir kraujo apykaita, sumažėja kraujo klampumas. Magnetinio lauko poveikis gyviems bioaudiniams irgi yra teigiamas. Žmogaus organizmą apie 70 % sudaro vanduo. Vandens molekules veikiant magnetiniu lauku, jų magnetiniai dipoliai suorientuojami išilgai magnetinio lauko linijų. Tai papildomai pagerina lazerio spinduliuotės kvantų sugerties sąlygas, kas padidina lazerinės terapijos – gydymo efektą.

Terapinis efektas:

  • priešuždegiminis veikimas;
  • malšina skausmus, išvengiant nuskausminamųjų vaistų vartojimo;
  • skatina medžiagų apykaitą ir kraujotaką;
  • suaktyvina chemines ir fotochemines reakcijas;
  • iššaukia biostimuliavimo efektą;
  • biostimuliuoja įvairias žmogaus funkcijas;
  • pagerina deguonies įsisavinimą ląstelėse ir ląstelių mitybos mikrocirkuliaciją;
  • pagreitina gijimo, ląstelių regeneracijos, organizmo apsaugos procesus.

 

Procedūros metu naudojamas mažagabaritis, belaidis, kišeninis lazerinis prietaisas, kartu naudojant specialų optinį antgalį. Šis antgalis skirtas nukreipti ir sufokusuoti mažo skerspjūvio (1-3 mm skersmens) lazerio spindulių pluoštą į odos paviršių.  Įvairių susirgimų gydymas atliekamas neinvaziniu būdu, steriliai veikiant lazerio spindulių suglaustu pluoštu į žmogaus kūno paviršiaus bioaktyvius taškus. Tai sukelia atitinkamai atsakomąsias reakcijas organizme, vidaus organuose. Lazerio terapija išsiskyria ir tuo, jog neturi šalutinio poveikio ir kontraindikacijų.

Taikant lazerinę punktūrą yra optimizuojamas endokrininės ir nervinės sistemų funkcionavimas, normalizuojama imuninė ir vegetacinė sistema, atsipalaiduojami spazmai, pagerėja kraujotaka, ypač kapiliarinė, normalizuojasi periferinės nervų sistemos veikimas, sumažėja nervų sistemos dirglumas, nervinė įtampa, nemiga, malšinamas stresas.

OSTEOPATIJA

Osteopatija, kurios pradininkas buvo A.T. Stilas (hidraulikos inžinierius, gydytojas).

Osteopatas turi jausti vos apčiuopiamą pulsaciją, kuri ir nurodys, kuria linkme eiti.

Gilios, išsamios anatomijos, fiziologijos žinios padeda gydytojui osteopatui rasti pirminę skausmo priežastį ir padėti organizmui pasveikti pačiam – atkurti organų pusiausvyrą, imunitetą, skeleto- raumenų nervų funkcijas.

Skirta žmogaus atramos, judėjimo sistemas stiprinti, gydytojo koreguojama sąnarių, raiščių, raumenų, stuburo slankstelių, fascijų padėtis, šalinamas skausmas, diskomfortas. Osteopatas švelniai ir neskausmingai čiuopia raumenis, vertina jų tonusą, įsitempimą ir atsipalaidavimą, stambius sąnarius, stuburo slankstelius. Kadangi vertinama visuma, osteopatas neretai paprašo žmogaus pasilenkti, pavaikščioti, atlikti įvairios judesio amplitudės pratimus. Būtent todėl osteopatų rankos vadinamos stebuklingomis – jos yra švelnios, jautrios ir genialiai išlavintos.

Cranio-sakralinė osteopatija išskirtinė, sakytume – karališka, dėmesį skiria kaukolei, smegenims, nervams, žandikauliams, dantims, LOR organams.

Biodinaminė cranio-sakralinė terapija žengia dar toliau – gydomas gimdymo, kaukolės, stuburo traumos, atstato pažeistas smegenų nervų funkcijas, šalina chroniškus, celebrinius kraujotakos sutrikimus, gydo tarpslankstelinių diskų išvaržas.

Kaip atliekami osteopatijos seansai?

Osteopatas oasteopatijos metodais išklauso jūsų organizmą ir tiksliai nustato pažeistas zonas, sutrikimų giluminę priežastį. Tai primena Dieviškojo instrumento – vargonų – jautrų ir profesionalų suderinimą. Pagal konkretų atvejį paskiriamas seansų kiekis (nuo 1 iki 4-7, sunkesnių ligų atvejais).

Savo profesionalia patirtimi, neįkainuojamu laiku, atjauta, ir begaliniu noru padėti su Jumis dalinsis osteopatas Giedrius Ubartas, osteopatijos ir craneosakralinės terapijos LAMO įkūrėjas (OBA therapy, OBA Water floating, Barselona Dharmo Matta ostheotherapy).

HOMEOPATIJA REVITALIZACIJAI

Homeopatija yra holistinis, švelnus, individualizuotas gydymo metodas, kurio metu tiriamas ir gydomas visas asmuo, atsižvelgiant į konkrečių simptomų priežastį. Homeopatija yra gilus gydymo būdas, skatinantis natūralų organizmo saviatstatymo ir gijimo gebėjimą. Todėl homeopatinis gydymas stiprina žmogaus sveikatą, veikia kaip katalizatorius, skatina ir nukreipia organizmo gebėjimą išspręsti bet kokį polinkį į ligas ir kovoti su infekcijomis. Ši terapija remiasi principu „panašus išgydo panašų“ arba panašumų įstatymu. Šis principas grindžiamas nuo medicinos tėvo – Hipokrato įsigalėjusiu įsitikinimu, kad sveikam žmogui simptomus sukeliančios medžiagos gali būti naudojamos panašiems simptomams gydyti sergančiam žmogui. Specialiai paruoštų mažų šių medžiagų dozių naudojimas gali palengvinti ligą, jei skiriama atsižvelgiant į simptomų panašumą. Homeopatiniai vaistai gali būti įvairių formų: skysti, granulės, milteliai arba tabletės.

Homeopatas konstitucinio gydymo metu atsižvelgs į įvairius veiksnius, kad surastų tinkamiausią gydymą, kuris geriausiai atitiktų žmogų ir jo simptomų visumą, įskaitant emocinio, psichinio ir fizinio lygio simptomus, paveldimus veiksnius, temperamentą ir praeities sveikatos problemas. Kadangi vaistai skiriami pacientams gydyti individualiai, todėl skirtingiems pacientams ta pati liga gali būti gydoma skirtingais vaistais, atsižvelgiant į individualius paciento simptomus.

Homeopatinis gydymas yra veiksmingas metodas tiek ūmių, tiek lėtinių ligų atvejais. Dauguma negalavimų gali būti išgydyti ilgam ar net visam laikui, gydant ligą nuo pat jos šaknų. Homeopatija yra veiksminga priemonė kai gydomi tokie susirgimai: odos ligos, tokios kaip aknė, egzema, psoriazė; raumenų ir skeleto skausmai, artritas, išialgija, ir fibromialgija; alergijos, dažnos infekcijos; migrena; rėmuo, gastritas, vidurių užkietėjimas, žarnyno ligos, dirgliosios žarnos sindromas, dažnas peršalimas, sinusitas, tonzilitas, kosulys, astma ir kvėpavimo takų infekcijos; emocinės būklės, tokios kaip depresija, nerimas, nemiga; menstruacijų sutrikimai, PMS, nevaisingumas ir t.t.

Arktur klinikoje siekiame suderinti skirtingus požiūrius į sveikatingumą, kurie remiasi natūraliais organizmo gebėjimais save  atstatyti, regeneruoti. Homeopatija, mūsų nuomone, puikiai veikia kaip savarankiška terapija arba papildoma priemonė, palaikanti tradicinius gydymo būdus.