Veido atjauninimas

IŠSAMI DERMATOLOGINĖ SKAITMENINĖ VEIDO ANALIZĖ

Naudojame pažangiausią odos analizavimo įrangą su integruotomis fotografavimo, analizės ir rodymo  funkcijomis. Naudojant regimosios šviesos (RGB), Ultravioleto (UV), Poliarizuotos švieos (PL) spektrinio vaizdo gavimo technologiją, derinamą su Dirbtinio Intelekto vaizdo analize, galima atlikti greitą ir efektyvų dabartinės odos būklės įvertinimą. Vertinamos įvairios dermatologinės kategorijos: dėmės, poros, drėgmė, tekstūra, raukšlės, dermos ir epidermio problemos. Remiantis rezultatais, rekomenduojame revitalizuojančias procedūras ar produktus.

Kategorijos:

  • RGB poros: vaizduoja dabartines dideles odos paviršiaus poras, kurių skersmuo yra didesnis nei normalus poros skersmuo 0,02–0,05 mm.
  • RGB dėmės: atspindi esamas dėmes odoje, kurių spalva yra tamsesnė nei įprasta odos spalva ir kurios paviršius yra apvalios arba netaisyklingos formos.
  • RGB raukšlės: atspindi esamą raukšlių būklę, taip pat odos plotus, kurie nėra lygūs ir plokšti.
  • PL tekstūra: atspindi esamą odos tekstūros vystymosi tendenciją, prognozuoja būsimas raukšlių formas.
  • UV sebacija: atspindi esamą dermos sluoksnio riebalų sekreciją ir inkštirų pasiskirstymą.
  • UV pigmentacija: atspindi esamą dermos pigmentaciją, kuri numato būsimas paviršiaus dėmes.
  • Jautrios sritis: atspindi odos jautrią būseną, kurią lengva sukelti alergiją keičiantis sezonui arba naudojant bet kokią kosmetiką su sunkiųjų metalų pertekliumi.
  • Hiperemijos zonos – didesnio metabolinio aktyvumo, jautrumo ir vaskuliarizacijos zonos odoje. Dažniausiai signalizuoja uždegiminius procesus.
  • UV pažeidimai: rodo dėmes giliojoje odoje, kurias sukelia ilgalaikis saulės poveikis, galbūt retai naudojate apsaugos nuo saulės priemones, ar patyrėtė nudegimus, o tai galiausiai palieka rimtą pigmentaciją dermoje.
  • Drėgmė: atspindi odos drėgmės būklę dermoje.

 

Visų pirma, galėsime nustatyti ir suprasti svarbiausius jūsų odos problemas sukeliančius veiksnius. Jei kovojate su spuogais, jūsų nuotraukose gali matytis, kad už jų yra išsiplėtusios poros arba susikaupusios bakterijos. Arba, jei susiduriate su odos spalvos pokyčiais, analizė gali atskleisti daug po epidermiu išsidėsčiusių UV dėmių.

Tada galime užtikrinti, kad jūsų revitalizacijos režimas ir gydymo kursas būtų skirti konkrečiai jūsų veido tipui, spalvai ir tekstūrai subalansuoti.  Nėra jokių spėlionių ir klaidinančių „prieš ir po“ – turėsite patikimus duomenis, kurie padės jūsų atjauninimo kelionei. Be to, užuot tiesiog gydę simptomus, spręsite pagrindines probleminės odos priežastis.

Fascialinė atjauninančioji terapija

Veidas yra kaip dangiškas veidrodis, kuriame atsispindi mūsų vidinė visata.

Rytų medicinoje, ypač tradicinėje kinų medicinoje, veidas laikomas svarbiu sveikatos ir gerovės rodikliu. Veido diagnostika – tai senovinė praktika, kurios metu gydytojas tiria paciento veido spalvą, tekstūrą, formą ir įvairias žymes, kad suprastų bendrą kūno būklę ir sveikatos problemas. Diagnostikoje įvertiname spalvos pakitimus, odos tekstūrą ir drėgmę, spuogus, bėrimus. Odos spalva gali rodyti įvairius sveikatos sutrikimus. Geltona oda gali reikšti kepenų ar tulžies problemas, blyški oda – anemiją ar silpną energiją, o raudona oda gali rodyti karščio perteklių arba uždegimą organizme.

Sausa oda gali rodyti skysčių trūkumą ar inkstų disbalansą, riebi oda – šilumos ir drėgmės perteklių organizme. Lygiai taip pat, pleiskanojanti oda gali rodyti odos sausumą arba kraujo nusilpimą. Spuogai tam tikrose veido zonose gali rodyti specifinius organų disbalansus. Pvz., spuogai ant kaktos gali būti susiję su virškinimo problemomis arba stresu, spuogai ant skruostų – su plaučių arba alerginėmis problemomis, o spuogai ant smakro – su hormoniniais sutrikimais. Bėrimai dažniausiai rodo infekcijas, uždegimą arba karščio ligas.

Natūraopatijoje žinome, kad dažnai už išorinių simptomų slepiasi emocinė šaknis ir šie sielos patyrimai išsireiškia veide, neveltui jį vadiname žmogaus vidinių būsenų veidrodžių. Nerimas gali sukelti horizontalių raukšlių atsiradimą kaktos srityje. Liūdesys gali atsispindėti akių kampučiuose ir skruostuose kaip sausumas ar blyškumas. Pyktis gali sukelti raukšlių atsiradimą tarp antakių arba raudonumą nosies ir skruostų srityje. Susirūpinimas ar pertemptas galvojimas gali sukelti įtampą, smulkias raukšles aplink burną ir tarp antakių.

Holistinės medicinos požiūriu, kai vertiname organizmą, žiūrima ne tik išoriniai ženklai, bet ir jų priežastys – energijos tekėjimo balansas. Sau keliame klausimus – kodėl žmogus sensta, kodėl jo veidą tarytum upeliai išvagoja gyvenimo patirtis, kokius pėdsakus jame palieka laikas.

Atsakymas į šiuos klausimus yra, sakytume, kvantiniai, energija ir dažnis. Mūsų klinikoje naudojami tik natūralus, neinvaziniai metodai, skatinantys kūną save atstatyti, regeneruoti, komunikuoti, priimti gyvybingumą skatinantį dažnį (radijo bangų, elektros, ultragarso, šviesos ir kitų) ir pačiam tęsti gydymo kelią. Išorines priemones visada derinama su gyvensenos (mitybos, miego rėžimo, sporto) korekcija, kad žmogus gražėtų visa esatimi – kūnų, kalba, protu ir siela. O tikrasis grožis gi yra energijos pilnatvė, žydėjimas ir jaunatvė kaip būsena kai nori atsigręžti į šviesą, ją skleisti ir dalintis.

Akvapilingas. Profesionalus veido valymas

Įprastai seansą pradedame su naujoviška technologija, vadinama Akvapilingu, kuri užtikrina maksimalų detoksikacijos ir gilaus valymo efektyvumą. Ji sujungia nukreipto oro srauto stiprumą ir specialius tirpalus, pritaikytus individualioms odos savybėms. Galingas oro kompresorius padidina ore esančių mikroskopinių lašelių kinetinę energiją. Oro varomas tirpalas pašalina viršutinius negyvos odos sluoksnius. Stipri vakuuminė srovė atveria mikrotubules, kad būtų užtikrintas transderminis maistinių medžiagų pristatymas. Atsižvelgiant į odos tipą, naudojami skirtingos sudėties tirpalai.

  •  PS1 – naudojamas normaliai, sausai ir jautriai odai. Sudėtis skirta šveisti, giliai valyti ir drėkinti, pašalinant negyvas ląsteles, kad oda taptų lygi, švelni ir švari. Eksfoliuojančios sudedamosios dalys yra glikolis, indinis nimbamedis, aliejinė moringa.
     
  • PS2 – naudojamas riebiai ir į spuogus linkusiai odai. Emulgavimas ir riebalų pašalinimas iš riebios odos, komedonų ištraukimas ir juodųjų taškelių terapija. Turtingas mineralais sapropelis padeda maitinti ir atgaivinti odą. Sudėtyje yra kamparo ir nimbamedžio, kurie pasižymi stipriu antiseptiniu, priešuždegiminiu ir antibakteriniu poveikiu uždegiminiams spuogams ir juodiesiems taškams. Salicilo rūgštis švelniai valo poras ir šalina riebalus. Sudėtyje esantys augaliniai ekstraktai suteikia papildomą stiprią antioksidacinę apsaugą, oda tampa švelni ir švytinti.

    Naudojamos šios sudedamosios dalys: Damasko rožių, ramunėlių, Eclipta Prostrata, nimbamedžio esktraktai, salicilo rūgštys, kamparas, sapropelis.

  •  PS3 – naudojamas drėkinamųjų ir veikliųjų medžiagų įsiskverbimui. Sudėtyje yra labai praturtintų augimo veiksnių medžiagų. Užtikrina drėkinimą hialurono rūgštimi, biomimetiniais peptidais, Tremella fuciformis ekstraktu. Valo poras, palaiko riebalų ir vandens pusiausvyrą, atjaunina, atgaivina ir drėkina, todėl oda tampa skaisti ir gaivi.

Krioterapija

  • Vienas iš pagrindinių krioterapijos privalumų yra skausmo malšinimas. Šaltos temperatūros gali nuslopinti paveiktą sritį ir sumažinti uždegimą, kas palengvina skausmą. Tai ypač naudinga gydant artritus, sąnarių, raiščių, raumenų skausmus.
  • Krioterapija gali sumažinti uždegimą. Šaltis susiaurina kraujagysles, mažindamas uždegiminių skysčių patekimą į paveiktą sritį.
  • Sportininkai pasitelkia krioterapiją, kad pagreitintų atsigavimą po intensyvių fizinių krūvių. Terapija padeda sumažinti raumenų skausmą, sustingimą ir nuovargį, leidžiant greičiau grįžti prie treniruočių ir gerinti bendrą sportinę veiklą. Sumažinusi paveiktų raumenų temperatūrą, krioterapija gali palengvinti raumenų spazmus ir mėšlungį.
  • Krioterapija taip pat turi stimuliuojantį poveikį organizmo medžiagų apykaitai. Ekspozicija šalčiui verčia kūną dirbti sunkiau, kad išlaikytų savo pagrindinę temperatūrą, todėl padidėja medžiagų apykaitos greitis ir pagerėja kalorijų deginimas. Šis medžiagų apykaitos padidėjimas gali padėti valdyti svorį ir prisidėti prie riebalų mažinimo.
  • Be to, lokalizuota krioterapija gali būti naudinga odos sveikatai skatindama kolageno gamybą ir gerindama kraujotaką. Tai gali sumažinti senėjimo požymius, raukšles, gydyti aknę, rožę ir t.t.
  • Bet krioterapijos nauda apima ne tiktai fizinį kūną, ji teigiamai paveikia energijos lygį ir nuotaiką. Šaltis skatina endorfinų, natūralių nuotaikos stiprintojų, išsiskyrimą. Tai gali lemti didesnį gerovės jausmą ir sumažinti nerimo bei depresijos simptomus.
  • Reguliarūs krioterapijos seansai taip pat gali stiprinti imuninę sistemą skatindami baltųjų kraujo ląstelių gamybą ir didindami bendrą imuninį atsaką. Tai gali padėti organizmui apsisaugoti nuo infekcijų ir ligų.

  • Miego kokybės gerinimas yra dar vienas galimas krioterapijos privalumas. Sumažindama skausmą ir uždegimą, ir skatindama atsipalaidavimą per endorfinų išsiskyrimą, krioterapija gali prisidėti prie geresnio ir gylesnio miego.
  • Galiausiai, krioterapija skatina kraujo cirkuliacijos pagerėjimą. Kai kūnas sušyla po šalčio ekspozicijos, cirkuliacija ryškiai suaktyvėja, o tai padeda pristatyti deguonį ir maistines medžiagas audiniams, skatina gijimą ir audinių remodeliaciją.

     

Krioterapija yra kaip šalto oro dvelksmas, kurio galia pranoksta paprastą žiemos šaltuką – tai stebuklingas kelias į atsigavimą ir sveikatos atnaujinimą, leidžiantis jums jaustis geriau ir gyventi pilnavertiškai.

Daugiapolė radijodažnio terapija

Pažangi neinvazinė procedūra, pasitelkiant radijo dažnių energiją, kad pasiektų gilesnius audinius, kurie tada praturtėja tvirtumu, elastingumu ir gyvybingumu, jaunatviškumu. Naudojama radiodažnuminė energija, kuri šildo dermą, vidinį odos sluoksnį, ir poodinius audinius.

Radijo dažnio energija skverbiasi į odą ir riebalinį sluoksnį, todėl išsiplečia kraujagyslės, gerinama kraujotaka, stimuliuojamas limfos drenažas, sustiprėja kolageno genezė. Procedūra neskausminga, saugi ir gali būti derinama su beveik visomis estetinėmis procedūromis. Naudojame kelis elektrodus, išdėstytus specifine konfigūracija, tai leidžia energijai pasiskirstyti tolygiai ir giliai į odą, taip padidinant gydymo efektyvumą.

Multipolinės radijo dažnių terapijos mechanizmas:

  • Radijo dažnių energijos pateikimas: energija prasiskverbia į odą įvairiais gyliais ir kampais. Multipoliniai elektrodai sukuria elektromagnetinį lauką, kuris efektyviai paveikia skirtingas odos ir poodinių audinių sluoksnių sritis.
  • Šilumos efekto sukūrimas: Kai energija prasiskverbia per odą, ji generuoja kontroliuojamą šilumą. Šis šilumos efektas yra labai svarbus ląstelių procesų, metabolizmo stimuliacijai.
  • Fibroblastų aktivacija: RF energijos sukeltas šilumos poveikis aktyvuoja fibroblastus – specializuotas ląsteles dermoje, atsakingas už kolageno ir elastino gamybą. Fibroblastai esmiškai užtikrina odos struktūrinį vientisumą ir elastingumą.
  • Kolageno rekonstrukcija: Padidėjusi kolageno gamyba lemia kolageno rekonstrukcijos procesą. Iš pradžių šilumos poveikis sukelia esamų kolageno skaidulų susitraukimą, todėl pasiekiamas momentinis odos sutraukimo efektas. Laikui bėgant fibroblastai toliau gamina naujas kolageno skaidulas, dėl ko palaipsniui gerėja odos tekstūra ir tvirtumas, mažinamos raukšlės.

  • Kraujotakos ir Limfinio drenažo gerinimas: radiodažnuminė terapija taip pat stimuliuoja mikrocirkuliaciją gydomoje srityje. Šiluma didina kraujo ir limfos tekėjimą, kas padeda pašalinti medžiagų apykaitos šalutinius produktus ir gerina maistinių medžiagų, deguonies tiekimą ląstelėms.
  • Riebalinio audinio mažinimas: Šilumos energija sutrikdo riebalų ląsteles, kas prisideda prie kūno kontūravimo ir lokalizuotų riebalų sankaupų mažinimo. Šis efektas ypač naudingas veikiant sritis su atkakliai išliekančiu riebaliniu sluoksniu, tokias kaip pilvas ir šlaunys.
  • Ląstelių veiklos sužadinimas: Po terapijos oda pereina natūralų gijimo procesą. Naujos kolageno ir elastino skaidulos toliau stiprina odos struktūrą. Kūno regeneraciniai procesai dirba integruoti šias naujas skaidulas į esamą matricą.

Ultragarso terapija

Garsas nėra tik pojūčių fenomenas, bet ir gili jėga, formuojanti realybę pačiu jos pagrindu. Garsas, savo esmėje, yra visatos vibracija, kosminė simfonija, kuri prasiskverbia į kiekvieną būties aspektą. Ultragarsinė terapija, žvelgiant iš šios perspektyvos, tampa įrankiu, leidžiančiu naudotis ir nukreipti vibracinę energiją, siekiant skatinti gijimą ir transformaciją.

Aukšto dažnio garso bangos, naudojamos ultragarsinėje terapijoje, nėra tik mechaninės bangos, bet ir gilesnės kosminės harmonijos įsikūnijimas. Šios bangos prasiskverbia į kūną, sąveikauja su audiniais ir ląstelėmis taip, kaip atspindi visatos vibracijas. Kiekvienas ultragarsinės terapijos pulsas vibruoja kūne, kurdamas harmoniją, kuri inicijuoja gijimą, aktyvina ląstelių veiklą, optimizuoja medžiagų apykaitą ir skatina audinių regeneraåciją. Iš esmės šios garso bangos veikia kaip transformacijos agentai, vedantys kūną į pusiausvyros ir gyvybingumo būseną.

Ultragarso terapija – tai pažangus neinvazinis gydymo būdas, kai aukšto dažnio garso bangos naudojamos gydomajam poveikiui ląsteliniame lygmenyje sukelti. Taikant šį metodą naudojamos nuo 1 iki 3 MHz garso bangos, kurios prasiskverbia pro odą ir sąveikauja su audiniais.

Terapinis efektas:

Vienas iš pagrindinių ultragarso terapijos poveikio ląstelėms mechanizmų yra pagerėjusi ląstelių medžiagų apykaita. Garso bangos didina ATP – svarbiausio energijos šaltinio ląsteliniams procesams – gamybą. Pagerėjusi ląstelių medžiagų apykaita taip pat palaiko įvairias fiziologines funkcijas ir prisideda prie bendros audinių sveikatos.

Kitas svarbus ultragarso terapijos poveikis – padidėjęs ląstelių membranų pralaidumas. Dėl ultragarso bangų sukeliamo mechaninio poveikio padidėja ląstelių membranų pralaidumas, todėl į ląsteles lengviau difunduoja maistinės medžiagos, vaistai ir kitos gydomosios medžiagos. Padidinant gydomųjų medžiagų prieinamumą ląstelėms, ultragarso terapija puikiu kompanionu natūropatijoje.

Ultragarso terapija skatina kolageno gamybą, o šis yra pagrindinis struktūrinis baltymas, lemiantis odos tvirtumą, elastingumą ir bendrą išvaizdą. Ultragarso terapijos terminis poveikis sustiprina fibroblastų aktyvumą, todėl padidėja kolageno sintezė. Ši terapija taikoma siekiant pagerinti odos tekstūrą, sumažinti raukšles ir pagerinti randų gijimą.

Šios bangos taip pat padeda mažinti uždegimą. Terapija moduliuoja uždegimines reakcijas mažindama prouždegiminių citokinų aktyvumą ir didindama priešuždegiminių mediatorių gamybą. Tai be galo naudinga esant lėtinėms ligoms, pavyzdžiui, artritui ir mialgijoms. Mažėjant uždegimui, savaime slopsta ir skausmas ir gerėja bendra audinių funkcija. Garso bangos mažina uždegimą ir naikina bakterijas, taip pašalindamos kai kurias pagrindines aknės priežastis.

Dar vienas svarbus ultragarso terapijos privalumas – greitesnis žaizdų gijimas. Dėl ultragarso terapijos sustiprėjęs ląstelių aktyvumas ir pagerėjusi kraujotaka padeda greičiau atsigauti audiniams. Padidėjusi kolageno sintezė ir ląstelių regeneracija palengvina pažeistų audinių atstatymą ir sumažina randų susidarymą.

Ultragarsas taip pat naudojamas celiulitui mažinti. Celiulitas, kuriam būdingi odos įdubimai, dažniausiai aptinkami ant šlaunų ir sėdmenų, gydomas naudojant ultragarso bangas, nukreiptas į po oda esančias riebalų sankaupas.

Ultragarso energija padeda suskaidyti riebalų ląsteles ir pagerinti kraujotaką, todėl celiulitas gali sumažėti.

Galiausiai, ši terapija skatina ląstelių atsistatymą aktyvindama ląstelių mitozę ir diferenciaciją. Šis poveikis padeda atkurti audinius po traumų ar chirurginių procedūrų.

Joninė biostimuliacija

Naudojama pora elektrodų, tarp kurių teka kintamoji srovė. Jis naudojamas transderminiam vandenyje tirpių medžiagų perdavimui ir vietiniam medžiagų apykaitos procesų stimuliavimui. Naudojami 2 elektrodai, tarp kurių teka atstojamoji elektrinė varomoji jėga. Dėl joninės biostimuliacijos stimuliuojama vietinė medžiagų apykaita ir metabolizmas.

Sustiprintas ląstelių metabolizmas

Įsivaizduokite sudėtingą kiekvienos ląstelės mechanizmą, nenuilstamai dirbantį, kad palaikytų gyvybę.

Joninė biostimuliacija sužadina šią veiklą, didindama ATP – pagrindinės energijos molekulės – gamybą. Esant ATP pertekliui, ląstelės tampa efektyvesnės, ištaiso pažeidimus, komunikuoja, atsinaujina. Rezultatas – sustiprėjusių ląstelių funkcijų simfonija, skatinanti greitesnį ir veiksmingesnį viso organizmo gijimo procesą.

Pagyvėjusi kraujotaka

Kraujotaka tai gyvoji mūsų kūno upė. Joninė biostimuliacija duoda signalą kraujagyslėms plėstis. Žadinamakraujotaka, dėl to deguonis ir maistinės medžiagos patenka į reikiamas vietas, skatina ir atgaivina audinius. Pagerėjusi kraujotaka taip pat užtikrina, kad greitai pašalinamos šalintinos medžiagos, todėl audiniai tampa sveikesni ir atsparesni.

Skausmo mažinimas

Joninė biostimuliacija veikia kaip tarpininkas, nutraukiantis skausmo signalus ir suteikiantis palengvėjimą. Švelnios elektros srovės trikdo skausmo perdavimą, nutildo nuolatinį pavojaus signalą. Be to, ši stimuliacija skatina endorfinų – natūralių organizmo nuskausminamųjų – išsiskyrimą. Šie endorfinai užtvindo organizmą, malšindami diskomfortą ir suteikdami gerą savijautą. Stebima sumažėjantis lėtinis skausmas, todėl žmogus gali laisviau ir patogiau judėti.

Priešuždegiminis poveikis

Nors uždegimas yra natūrali reakcija į sužeidimą ar infekciją, lėtinis uždegimas gali tapti atkaklia ir žalinga jėga. Šiuo atveju joninė biostimuliacija veikia raminančiai. Elektros srovės moduliuoja uždegiminių ląstelių ir mediatorių aktyvumą, sumažindamos jų agresyvią reakciją.

Susilpnėjus uždegimui, mažėja patinimas, o audiniai pradeda veiksmingiau gyti.

Drėkinamoji oksigenacija

Gyvata kvėpuoja. Deguonis, nors nematomas, yra visos gyvybės šaltinis. Su įkvėpimu deguonis įsiveržia į mūsų kūną, kaip švelnus vėjo gūsis, kuris išlaisvina gyvybę kiekvienoje ląstelėje.

Šia technika tiekiamas grynas deguonis tiesiai į odą, kartu su drėkinančiais serumais. Procedūra prasideda nuo to, kad injektoriumi odai tiekiamas presuotas deguonis.

Toks deguonies srautas užtikrina, kad jis įsiskverbtų į gilesnius odos sluoksnius, pasiekdamas tiek epidermį, tiek dermą. Šis gilus įsiskverbimas yra svarbus, kad būtų sustiprintos natūralios odos funkcijos ir ląstelių gyvybingumas. Be deguonies, oda maitinama drėkinančiais serumais. Serumai praturtinti tokiais ingredientais kaip hialurono rūgštis, vitaminai ir antioksidantai. Vienas pagrindinių drėkinamosios oksigenacijos privalumų yra reikšmingas odos drėkinimo padidėjimas. Sujungus deguonį su drėkinančiomis medžiagomis, procedūra sprendžia sausumo problemas ir atkuria drėgmės pusiausvyrą, rezultatas – putlesnė ir labiau spindinti oda.

Šios terapijos metu atstatomi energijos resursai. Deguonis yra būtinas ląstelinei kvėpavimui, procesui, kurio metu ląstelės gamina energiją. ATP, pagamintas ląstelinio kvėpavimo metu, yra būtinas energijai gaminti organizme.

Jis palaiko įvairias ląstelių veiklas, įskaitant raumenų susitraukimus, nervų impulso perdavimą ir molekulių biosintezę.

Gerai deguonies aprūpintas organizmas palaiko sveiką imuninę sistemą. Deguonis dalyvauja reaktyvių deguonies rūšių gamyboje, kurios padeda sunaikinti patogenus ir palaikyti imuninės ląstelės funkciją.

Deguonis vaidina svarbų vaidmenį detoksikacijos procesuose organizme. Jis palaiko audinių gebėjimą metabolizuoti ir pašalinti toksinus. Oksidacijos metu kenksmingos medžiagos skaidomos į mažiau toksiškas formas, kurias galima pašalinti iš organizmo.

Deguonis yra gyvybiškai svarbus ląstelių atkūrimui ir augimui. Jis reikalingas DNR ir baltymų sintezei, dalijimuisi ir audinių regeneravimui visame kūne.

Procedūra taip pat suteikia reikšmingų senėjimą stabdančių privalumų. Deguonies ir maitinamųjų ingredientų įtaka gali padėti panaikinti raukšles, šalina patamsėjusius paakius, išlyginamas odos tonas, sumažinama pigmentacija, kas dar labiau padidina odos spindesį.